AIKIDÓ PARDUBICE
Nábor - Aikidó / Japonské bojové umění
David Bradna, 4.dan aikikai


KDY


NÁBOROVÁ HODINA NA KAŽDÉM TRÉNINKU


Přidejte se na kterékoliv hodině základů podle rozvrhu. Rádi Vás přivítáme!

Nebojte se, že byste nestíhali, nebo někoho zdržovali. Postaráme se o Vás a pomůže se Vám se plnohodnotně zapojit.

  • vyzkoušejte si aikidó zdarma a nezávazně

  • přijďte se klidně jen podívat

  • zádné předchozí zkušenosti netřeba

Cvičit u nás může každý od 15 let. Dětský oddíl nemáme.

CO S SEBOUPro začátek stačí tepláky a silnější triko s dlouhými rukávy. Později je vhodné pořídit si bílé keikogi (judistické kimono).

Chcete mít keikogi už na první trénink? Kontaktujte nás dopředu. Více informací zde.


KDE NÁS NAJDETE


Areál naproti Kávovinám v ulici Jana Palacha.


Za vrátnicí doleva mezi dvě podlouhlé budovy. Vchod uprostřed levé z nich. Po schodech do patra a nakonec dlouhé chodby.Přímo do arálu se dá přijet autem ulicí V Ráji a zaparkovat hned před dojo.


Zobrazit v
google mapách.PROČ AIKIDÓSEBEOBRANA : Aikidó je bojové umění. Jeho techniky jsou velmi účinné a zároveň upravené tak, aby neublížily útočníkovi. Je tedy inteligentním, funkčním a zároveň neagresivním systémem sebeobrany. Společně s aikidó se naučíte i jeden z nejstarších systémů boje s japonským mečem a holí. Postupně se budete učit i moderní aplikaci s pistolí, nožem nebo teleskopem.

TĚLO A MYSL : Aikidó je výborným nástrojem pro získání celkové tělesné kondice, posílení zdraví a výkonnosti. Aikidó cvičí mysl, dělá člověka mentálně odolnějším, zlepšuje koncentraci, komunikaci a sebejistotu. Synonymem aikidó je radost z pohybu.

JAPONSKÁ KULTURA : Tradiční japonská filosofie je unikátní svým důrazem na přítomný okamžik a vnímání sebe sama v kontextu okolního světa. Pro jejich studium není lepšího způsobu než některé z tradičních japonských "dó" (cesta). Náš instruktor je odborníkem na Japonsko a již řadu let předává své zkušenosti jak na žíněnce, tak na univerzitní katedře.

PÁDOVÉ TECHNIKY : Aikidó má jeden z nejpropracovanějších systému pádových technik. Nejenom, že jsou vynikajícím způsobem jak pracovat na fyzické kondici a koordinaci těla, ale máme také ověřené ;) , že mohou v reálném životě efektivně ochránit před vážným zraněním.


Chcete se naučit sebeobranné techniky, zapracovat na svém mentálním rozvoji, nebo si jít jenom večer protáhnout tělo a získat fyzickou kondici, AIKIDÓ JE TA PRAVÁ VOLBA.
PROČ U NÁS


Náš instruktor cvičil dlouhodobě v Japonsku přímo u mistra, od kterého se učil Steven Seagal a je držitelem oficiálního certifikátu japonského ústředí aikidó v Tokiu.

O náš technický pokrok se stará Christian Tissier, jeden z nejuznávanejších učitelů aikidó na světě a jeden z mála cizinců, který je pozívaný do Japonska, aby zde vedl semináře.

Dójó je vybavené pro tréninky bojového umění (150m2 tatami) a je v soukromém objektu, kam mají přístup jen cvičenci a instruktoři. Ochotně poradíme, nebo pomužeme s koupí kvalitního vybavení.


A hlavně...JSME DOBRÁ PARTA LIDÍ a CO DĚLÁME, DĚLÁME RÁDI !
CO MĚ TO BUDE STÁT


Pravidelné platby:
  • členské příspěvky: 590kč / měsíc

  • licence České federace aikidó 400kč / rok

Jednorázová investice do vybavení:
  • odolnější kimono (750g): max. 1490kč podle výšky

  • dřevěný meč: cca 500

  • dřevěná dýka: cca 150MÁTE-LI JAKÉKOLIV OTÁZKY, NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS


David Bradna - 737 73 4646

aikidopardubice @ gmail.comMOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Kdo jsme a kdo je náš instruktor


Jak vypadá aikidó, které cvičíme


Co je vlastně aikidó